Radionica Tehnologija i njezina primjena u nastavi stranoga jezika

workshop 2

poziv

Trajanje: 2.5h

Datum: 26.02.2016., 11.00.-13.30.

Mjesto: Filozofski fakultet u Zagrebu; knjižnica, 1. kat

Članovi tima projekta Memazija srdačno Vas pozivaju na radionicu o mogućnosti primjene suvremenih tehnologija i aplikacija u nastavi stranih jezika. I tehnologije i aplikacije mogu biti od velike pomoći u izradi novih materijala za podučavanje a mogu potaknuti Vaše učenike odnosno studente da uče, vježbaju i pamte važne teme iz jezične poduke.

Na radionici ćemo predstaviti tri različita alata koja se mogu upotrijebiti za podučavanje pisma, vokabulara i gramatičkih jedinica. Veći dio radionice nakon uvodne prezentacije posvećen je praktičnome radu u kojemu će se svi sudionici moći okušati u kreiranju materijala za svoje studente.

Na radionicu se možete prijaviti na memazija@gmail.com.

Prijave se primaju do 15. veljače 2016. Broj mjesta je ograničen.

call

Duration: 2.5 hours

Date: 26th February 2016, 11.00 a.m. 1.30 p.m.

Location: Faculty of humanities and social sciences, Zagreb; main library building, 1st floor

Within the scope of the project MemAsia, project’s team members are happy to invite you to participate in a workshop that addresses the possibility of using technology and its applications in language classroom. Technology can be very useful in developing new teaching materials to help your students learn, practice and memorize important language topics.

In the workshop, we will present three different tools that can be used to teach writing systems, vocabulary and grammar topics. The presentation will be followed by practical workshop where all participants will be able to try building materials for their students.

You can apply by writing to us on our e-mail address: memazija@gmail.com.

The link for early registration will be active until 15th February 2016. The number of seats is limited.

workshop 4