Korejska škola u Zagrebu

Uz Filozofski fakultet u Zagrebu, korejski se jezik može učiti i u Korejskoj školi!
Smještena u samom centru Zagreba, u prostoru koji dijeli s Korejskom crkvom u Radićevoj 30, ova simpatična škola svake subote ugošćuje desetke entuzijasta zainteresiranih za korejski jezik.

Tečajevi su povoljni, atmosfera je lijepa i topla, a trenutno je moguće učiti na raznim stupnjevima od potpunih početnika do razine A2.
Voditelj škole je vlč. Kim, s kime možete popričati ne samo na korejskom i engleskom – već i na hrvatskom jeziku.
Nažalost još nemaju web stranicu, no oglase za njihove tečajeve vidjet ćete po Filozofskom fakultetu i Facebooku.

Podučavaju mlađe i starije, polaznike korejskog porijekla, kao i Hrvate s željom za znanjem korejskog jezika.

Korejska škola nas je ljubazno ugostila, poslušala našu prezentaciju i prijavila se za sudjelovanje u projektu.
Jedva čekamo da čujemo kako im se sviđa!